• Kadra

    Lista grona pedagogicznego, terminy konsulatacji, adresy email

Dyrektor i wicedyrektor

Dyrekcja

Siostra Leonarda

mgr Iwona Brzozowska

Dyrektor

Konsulatacje

środa godz. 08.15 – 10.15

czwartek godz. 15.00 – 17.00

Siostra Edyta

mgr Beata Kowalska

Wicedyrektor

Konsulatacje

piątek   godz.  08.15 – 09.00

Informacje, konsultacje, kontakt

Kadra pedagogiczna

Filtry
Przedmiot:
Biologia
Chemia
Doradztwo zawodowe
Edukacja wczesnoszkolna
Fizyka
Geografia
Historia
Informatyka
Język angielski
Język francuski
Język niemiecki
Język polski
Konwersacje
Logopeda
Matematyka
Muzyka
Platyka
Przyroda
Psycholog
Religia
Świetlica
Szachy
Tańce
Technika
Wdż
Wos
Wychowawca
Wychowanie fizyczne
Pokaż wszystkoUkryj
Bednarz Mira

Bednarz Mira

Przedmiot:
Edukacja wczesnoszkolnaWychowawca
Zajęcia:
wych. 3a, edukacja wczesnoszkolna 1b i 3a
m.bednarz@szkolaniepokalanek.com
Bieńkowska Agnieszka

Bieńkowska Agnieszka

Przedmiot:
InformatykaMatematykaWychowawca
Zajęcia:
wych. 6a, matematyka 6a, 8a gr.2, informatyka 3bc, 4ab, 5ab, 6ab
m.bienkowska@szkolaniepokalanek.com
Bogusz Anna

Bogusz Anna

Przedmiot:
Język angielski
Zajęcia:
jęz. angielski 5ab, 6b, 7abc, 8b
a.bogusz@szkolaniepokalanek.com
Człapska Joanna

Człapska Joanna

Przedmiot:
HistoriaWdżWychowawca
Zajęcia:
wych. 4b, historia 4-8, wdż 6 - 8
j.czlapska@szkolaniepokalanek.com
Duda Katarzyna

Duda Katarzyna

Przedmiot:
Język polskiWos
Zajęcia:
jęz. polski 7bc, 8bc, wos 8abc
k.duda@szkolaniepokalanek.com
Duda-Gromada Katarzyna

Duda-Gromada Katarzyna

Przedmiot:
Geografia
Zajęcia:
geografia 7bc
k.dudagromada@szkolaniepokalanek.com
Dziedzianowicz Joanna

Dziedzianowicz Joanna

Przedmiot:
TańceWychowanie fizyczne
Zajęcia:
wych. fizyczne dziewczęta 6-8, tańce 6abc, EDB 8abc
j.dziedzianowicz@szkolaniepokalanek.com
Federowicz Anna

Federowicz Anna

Przedmiot:
Fizyka
Zajęcia:
fizyka 7abc, 8abc
a.federowicz@szkolaniepokalanek.com
Głażewski Dawid

Głażewski Dawid

Przedmiot:
Język angielski
Zajęcia:
jęz. angielski 1abc, 2ab, 3abc, 5ab, 6a, 7a, konwersacje 1-3
d.glazewski@szkolaniepokalanek.com
Grzywna Tomasz

Grzywna Tomasz

Przedmiot:
Wychowanie fizyczne
Zajęcia:
wych. fizyczne chłopcy 5 - 8
t.grzywna@szkolaniepokalanek.com
Jabłońska Monika

Jabłońska Monika

Przedmiot:
Język niemiecki
Zajęcia:
jęz. niemiecki 4ab, 6ab
m.jablonska@szkolaniepokalanek.com
Jędrzejczyk Beata

Jędrzejczyk Beata

Przedmiot:
MatematykaWychowawca
Zajęcia:
wych. 7a, matematyka 4a, 6b, 7a gr.2, 8abc gr.3
b.jedrzejczyk@szkolaniepokalanek.com
Johnson Victor

Johnson Victor

Przedmiot:
Konwersacje
Zajęcia:
konwersacje z jęz. angielskiego 5-8
v.johnson@szkolaniepokalanek.com
Kaźmierczak Marta

Kaźmierczak Marta

Przedmiot:
Język angielski
Zajęcia:
jęz. angielski 1ab, 2ab, 3c, 4ab
m.kazmierczak@szkolaniepokalanek.com
Koperwas Katarzyna

Koperwas Katarzyna

Przedmiot:
Logopeda
k.koperwas@szkolaniepokalanek.com
Królikowska Edyta

Królikowska Edyta

Przedmiot:
Język angielskiWychowawca
Zajęcia:
wych. 7c, jęz. angielski 7c, 8bc
e.krolikowska@szkolaniepokalanek.com
Limanowski Tomasz

Limanowski Tomasz

Przedmiot:
Wychowanie fizyczne
Zajęcia:
wychowanie fizyczne 2ab, 3abc, 4ab (chł.)
t.limanowski@szkolaniepokalanek.com
Listos Paulina

Listos Paulina

Przedmiot:
Wychowanie fizyczne
Zajęcia:
wychowanie fizyczne 4ab, 5ab
p.listos@szkolaniepokalanek.com
Lulek Dominika

Lulek Dominika

Przedmiot:
Język francuski
Zajęcia:
jęz. francuski 4 - 8
d.lulek@szkolaniepokalanek.com
Miazio Anna

Miazio Anna

Przedmiot:
Edukacja wczesnoszkolnaWychowawca
Zajęcia:
wych. 3c, edukacja wczesnoszkolna 3c
a.miazio@szkolaniepokalanek.com
Mieczkowska Kinga

Mieczkowska Kinga

Przedmiot:
Chemia
Zajęcia:
chemia 8abc
k.mieczkowska@szkolaniepokalanek.com
Milka Małgorzata

Milka Małgorzata

Przedmiot:
InformatykaPlatykaTechnikaWychowawca
Zajęcia:
wych. 6b, plastyka 5-6, technika 4 -6, informatyka 1-3
m.milka@szkolaniepokalanek.com
Mossakowska-Iskra Anna

Mossakowska-Iskra Anna

Przedmiot:
Język niemiecki
Zajęcia:
jęz. niemiecki 7ac
a.mosakowska@szkolaniepokalanek.com
Mroziński Piotr

Mroziński Piotr

Przedmiot:
ŚwietlicaSzachy
Zajęcia:
świetlica, szachy 1abc
p.mrozinski@szkolaniepokalanek.com
Musiał Agnieszka

Musiał Agnieszka

Przedmiot:
Doradztwo zawodowePsycholog
Zajęcia:
szkolny psycholog, doradztwo zawodowe
a.musial@szkolaniepokalanek.com
Oleksiak Renata

Oleksiak Renata

Przedmiot:
Edukacja wczesnoszkolnaWychowawca
Zajęcia:
wych. 1a, edukacja wczesnoszkolna 1a
r.oleksiak@szkolaniepokalanek.com
Przybylska Anna

Przybylska Anna

Przedmiot:
Edukacja wczesnoszkolnaPlatykaWychowawca
Zajęcia:
wych. 2b, edukacja wczesnoszkolna 2b, plastyka 1bc
a.przybylska@szkolaniepokalanek.com
Raś Emilia

Raś Emilia

Przedmiot:
Język angielski
Zajęcia:
jęz. angielski 3abc, 4ab, 7a
e.ras@szkolaniepokalanek.com
Rząca Kamil

Rząca Kamil

Przedmiot:
Tańce
Zajęcia:
tańce 1 - 4
k.rzaca@szkolaniepokalanek.com
Siostra Antonia

Siostra Antonia

Przedmiot:
Edukacja wczesnoszkolnaWychowawca
Zajęcia:
wych. 2a, edukacja wczesnoszkolna 2a
s.antonia@szkolaniepokalanek.com
Siostra Edyta

Siostra Edyta

Przedmiot:
BiologiaPrzyroda
Zajęcia:
Wychowawca 8b
s.edyta@szkolaniepokalanek.com
Siostra Eligia

Siostra Eligia

Przedmiot:
GeografiaPlatykaWychowawca
Zajęcia:
wych. 4a, geografia 5ab, 6ab, 7a, 8abc, plastyka 4ab, 7abc
s.eligia@szkolaniepokalanek.com
Siostra Immaculata

Siostra Immaculata

Przedmiot:
ReligiaWychowawca
Zajęcia:
wych. 1b, religia 1abc, 2ab, 6ab, 7abc
s.immaculata@szkolaniepokalanek.com
Siostra Marcina

Siostra Marcina

Przedmiot:
Edukacja wczesnoszkolnaInformatykaWychowawca
Zajęcia:
wych. 1c, edukacja wczesnoszkolna 1c, informatyka 2a
s.marcina@szkolaniepokalanek.com
Siostra Maria Pia

Siostra Maria Pia

Przedmiot:
ReligiaWychowawca
Zajęcia:
wych. 5a, religia 3abc, 4ab, 5ab, 8abc, wolontariat
s.pia@szkolaniepokalanek.com
Sarnicka Marta

Sarnicka Marta

Przedmiot:
Muzyka
Zajęcia:
muzyka 4ab, 5ab, 6ab
m.sarnicka@szkolaniepokalanek.com
Skamrot Agnieszka

Skamrot Agnieszka

Przedmiot:
Język angielskiWychowawca
Zajęcia:
wych. 8a, jęz. angielski 3b, 6b, 7b, 8a
a.skamrot@szkolaniepokalanek.com
Skowron Barbara

Skowron Barbara

Przedmiot:
Język polski
Zajęcia:
jęz. polski 6ab, 7a, 8a
b.skowron@szkolaniepokalanek.com
Skowrońska Beata

Skowrońska Beata

Przedmiot:
Matematyka
Zajęcia:
matematyka 4b, 7c gr. 2, 8c gr. 2
b.skowronska@szkolaniepokalanek.com
Skrzypek Anna

Skrzypek Anna

Przedmiot:
Muzyka
Zajęcia:
muzyka 1abc, 2ab, 3abc, 7
a.skrzypek@szkolaniepokalanek.com
Śledź Agnieszka

Śledź Agnieszka

Przedmiot:
Język niemieckiWychowawca
Zajęcia:
wych. 8c, jęz. niemiecki 5ab, 8abc
a.sledz@szkolaniepokalanek.com
Sołyga Anna

Sołyga Anna

Przedmiot:
MatematykaWychowawca
Zajęcia:
wych. 7b, matematyka 7b, 7ac gr.1, 8abc gr.1
a.solyga@szkolaniepokalanek.com
Szambelan Piotr

Szambelan Piotr

Przedmiot:
Platyka
Zajęcia:
plastyka 2ab, 3abc
p.szambelan@szkolaniepokalanek.com
Wojciechowska Joanna

Wojciechowska Joanna

Przedmiot:
MatematykaWychowawca
Zajęcia:
wych. 5b, matematyka 5ab, 8b gr.2
j.wojciechowska@szkolaniepokalanek.com
Ząbkowski Ryszard

Ząbkowski Ryszard

Przedmiot:
Informatyka
Zajęcia:
informatyka 7-8
r.zabkowski@szkolaniepokalanek.com
Zawadzka Ewa

Zawadzka Ewa

Przedmiot:
Edukacja wczesnoszkolnaWychowawca
Zajęcia:
wych. 3b, edukacja wczesnoszkolna 3b
e.zawadzka@szkolaniepokalanek.com
Informacje ze szkoły

Aktualności

Najnowsze informacje z życia szkoły, aktualności, nasze osiągnięcia, dyplomy, wyniki szachowe oraz wpisy z kroniki

Indywidualne biegi przełajowe - URSYNÓW 2022

Indywidualne biegi przełajowe - URSYNÓW 2022

W piątek 19 IX reprezentacja szkoły, która została wyłoniona na wewnątrzszkolnych eliminacjach wzięła udział w biegach przełajowych. Szkołę reprezentowało 46 uczniów z Klas V-VIII. Rywalizowali z uczniami ...
Czytaj więcej
VI Ogólnopolskie spotkanie dzieci w Niepokalanowie

VI Ogólnopolskie spotkanie dzieci w Niepokalanowie

Kto lubi rano wstawać w sobotę? Dla tych, co lubią dziś jest najwspanialszy poranek, ponieważ już o godzinie 08:00 spotkanie przy głównym wejściu na Dworzec Śródmieście. Grupka 26 pielgrzymkowiczów, w tym ...
Czytaj więcej
Kabacki Turniej Szachowy u Niepokalanek

Kabacki Turniej Szachowy u Niepokalanek

„Oto dzieci, o których przyszłość możemy być spokojni” – chciałoby się rzec, parafrazując sentencję Paula Morphy’ego. I rzeczywiście, wnioski z rozegranego w sobotę 17 września I Kabackiego Turnieju Szacho...
Czytaj więcej

Skontaktuj się

Preferowany kontakt

Godziny naszej pracy

Sekretariat szkoły czynny od poniedziałku do piątku
w godzinach od 7.30 do 15.30

Telefon stacjoanarny

Telefon komórkowy