• Kadra

    Lista grona pedagogicznego, terminy konsulatacji, adresy email

Dyrektor i wicedyrektor

Dyrekcja

Siostra Leonarda

mgr Iwona Brzozowska

Dyrektor

Konsulatacje

środa godz. 08.15 – 10.15

czwartek godz. 15.00 – 16.30

Siostra Edyta

mgr Beata Kowalska

Wicedyrektor

Konsulatacje

czwartek godz. 08.15 – 09.00

Informacje, konsultacje, kontakt

Kadra pedagogiczna

Filtry
Przedmiot:
Biologia
Chemia
Doradztwo zawodowe
Edukacja wczesnoszkolna
Fizyka
Geografia
Historia
Informatyka
Język angielski
Język francuski
Język niemiecki
Język polski
Konwersacje
Logopeda
Matematyka
Muzyka
Platyka
Przyroda
Psycholog
Religia
Świetlica
Szachy
Tańce
Technika
Wdż
Wos
Wychowawca
Wychowanie fizyczne
Pokaż wszystkoUkryj
Bednarz Mira

Bednarz Mira

Przedmiot:
Edukacja wczesnoszkolnaWychowawca
Zajęcia:
edukacja wczesnoszkolna 2b, wychowawca 2b
m.bednarz@szkolaniepokalanek.com
Bieńkowska Agnieszka

Bieńkowska Agnieszka

Przedmiot:
InformatykaMatematykaWychowawca
Zajęcia:
mat.: 6a (gr. 2), 7a (gr. 2), inf.: 4, 5, 6, 7a, wychowawca 7a
m.bienkowska@szkolaniepokalanek.com
Bogusz Anna

Bogusz Anna

Przedmiot:
Język angielski
Zajęcia:
jęz. angielski 4, 5, 6, 7, 8
a.bogusz@szkolaniepokalanek.com
Człapska Joanna

Człapska Joanna

Przedmiot:
HistoriaReligiaWdżWychowawca
Zajęcia:
5, 6, 7, 8, wychowawca 5b
j.czlapska@szkolaniepokalanek.com
Duda Katarzyna

Duda Katarzyna

Przedmiot:
Język polskiWosWychowawca
Zajęcia:
4a, 7a, 8bc, WOS 8abc, wychowawca 4a
k.duda@szkolaniepokalanek.com
Duda-Gromada Katarzyna

Duda-Gromada Katarzyna

Przedmiot:
Geografia
Zajęcia:
8bc
k.dudagromada@szkolaniepokalanek.com
Dziedzianowicz Joanna

Dziedzianowicz Joanna

Przedmiot:
TańceWychowanie fizyczne
Zajęcia:
5, 6, 7, 8
j.dziedzianowicz@szkolaniepokalanek.com
Federowicz Anna

Federowicz Anna

Przedmiot:
Fizyka
Zajęcia:
7, 8
a.federowicz@szkolaniepokalanek.com
Garbarczyk Iwona

Garbarczyk Iwona

Przedmiot:
Język polski
Zajęcia:
4bc, 5ab
i.garbarczyk@szkolaniepokalanek.com
Głażewski Dawid

Głażewski Dawid

Przedmiot:
Język angielskiKonwersacje
Zajęcia:
1ab, 2bc, 6ab, 7a
d.glazewski@szkolaniepokalanek.com
Grzywna Tomasz

Grzywna Tomasz

Przedmiot:
Wychowanie fizyczne
Zajęcia:
4, 5, 6, 7, 8 (chłopcy)
t.grzywna@szkolaniepokalanek.com
Jabłońska Monika

Jabłońska Monika

Przedmiot:
Język niemiecki
Zajęcia:
4c, 5ab
m.jablonska@szkolaniepokalanek.com
Jędrzejczyk Beata

Jędrzejczyk Beata

Przedmiot:
MatematykaWychowawca
Zajęcia:
4a, 5a, 7b (gr. 2), 8a (gr. 2), wychowawca 8a
b.jedrzejczyk@szkolaniepokalanek.com
Johnson Victor

Johnson Victor

Przedmiot:
Konwersacje
Zajęcia:
konwersacje z jęz. angielskiego
v.johnson@szkolaniepokalanek.com
Kaźmierczak Marta

Kaźmierczak Marta

Przedmiot:
Język angielski
Zajęcia:
1ab, 2abc, 3ab
m.kazmierczak@szkolaniepokalanek.com
Koperwas Katarzyna

Koperwas Katarzyna

Przedmiot:
Logopeda
k.koperwas@szkolaniepokalanek.com
Królikowska Edyta

Królikowska Edyta

Przedmiot:
Język angielskiWychowawca
Zajęcia:
4c, 5ab, 8c, wychowawca 8c
e.krolikowska@szkolaniepokalanek.com
Limanowski Tomasz

Limanowski Tomasz

Przedmiot:
Wychowanie fizyczne
Zajęcia:
1ab, 2c, 3ab, 4ab (dziewczynki)
t.limanowski@szkolaniepokalanek.com
Listos Paulina

Listos Paulina

Przedmiot:
Wychowanie fizyczne
Zajęcia:
2ab, akrobatyka, gimnastyka korekcyjna
p.listos@szkolaniepokalanek.com
Lulek Dominika

Lulek Dominika

Przedmiot:
Język francuski
Zajęcia:
4, 5, 6, 7, 8
d.lulek@szkolaniepokalanek.com
Miazio Anna

Miazio Anna

Przedmiot:
Edukacja wczesnoszkolnaŚwietlicaWychowawca
Zajęcia:
1a, wychowawca 1a
a.miazio@szkolaniepokalanek.com
Mieczkowska Kinga

Mieczkowska Kinga

Przedmiot:
Chemia
Zajęcia:
7ab, 8abc
k.mieczkowska@szkolaniepokalanek.com
Milka Małgorzata

Milka Małgorzata

Przedmiot:
InformatykaPlatykaTechnikaWychowawca
Zajęcia:
1ab, 2a, 3ab, 4abc, 5ab, 6ab, wychowawca 4b
m.milka@szkolaniepokalanek.com
Mossakowska-Iskra Anna

Mossakowska-Iskra Anna

Przedmiot:
Język niemiecki
Zajęcia:
8ac
a.mosakowska@szkolaniepokalanek.com
Mroziński Piotr

Mroziński Piotr

Przedmiot:
ŚwietlicaSzachyWychowanie fizyczne
Zajęcia:
1ab, 4c (dziewczynki)
p.mrozinski@szkolaniepokalanek.com
Musiał Agnieszka

Musiał Agnieszka

Przedmiot:
Psycholog
Zajęcia:
szkolny psycholog, doradztwo zawodowe
a.musial@szkolaniepokalanek.com
Oleksiak Renata

Oleksiak Renata

Przedmiot:
Edukacja wczesnoszkolna
Zajęcia:
2a, wychowawca 2a
r.oleksiak@szkolaniepokalanek.com
Przybylska Anna

Przybylska Anna

Przedmiot:
Edukacja wczesnoszkolnaPlatykaŚwietlicaWychowawca
Zajęcia:
3b, wychowawca 3b
a.przybylska@szkolaniepokalanek.com
Raś Emilia

Raś Emilia

Przedmiot:
Język angielski
Zajęcia:
1ab, 2abc, 3ab, 8a
e.ras@szkolaniepokalanek.com
Rząca Kamil

Rząca Kamil

Przedmiot:
Tańce
Zajęcia:
1, 2, 3, 4, 5
k.rzaca@szkolaniepokalanek.com
Siostra Antonia

Siostra Antonia

Przedmiot:
Edukacja wczesnoszkolnaWychowawca
Zajęcia:
3a, wychowawca 3a
s.antonia@szkolaniepokalanek.com
Siostra Edyta

Siostra Edyta

Przedmiot:
BiologiaPrzyroda
Zajęcia:
4, 5, 6, 7, 8
s.edyta@szkolaniepokalanek.com
Siostra Eligia

Siostra Eligia

Przedmiot:
GeografiaPlatykaWychowawca
Zajęcia:
geografia 5ab, 6ab, 7ab, 8a, plastyka 5ab, 6ab, 7ab, wychowawca 5a
s.eligia@szkolaniepokalanek.com
Siostra Immaculata

Siostra Immaculata

Przedmiot:
Religia
Zajęcia:
1ab, 2abc, 4bc
s.immaculata@szkolaniepokalanek.com
Siostra Marcina

Siostra Marcina

Przedmiot:
Edukacja wczesnoszkolnaInformatykaWychowawca
Zajęcia:
2bc, wychowawca 2c
s.marcina@szkolaniepokalanek.com
Siostra Maria Pia

Siostra Maria Pia

Przedmiot:
ReligiaWychowawca
Zajęcia:
3ab, 4a, 5ab, 6ab, 7ab, wychowawca 6a
s.pia@szkolaniepokalanek.com
Sarnicka Marta

Sarnicka Marta

Przedmiot:
Świetlica
m.sarnicka@szkolaniepokalanek.com
Skamrot Agnieszka

Skamrot Agnieszka

Przedmiot:
Język angielskiWychowawca
Zajęcia:
4bc, 7b, 8b, wychowawca 4c
a.skamrot@szkolaniepokalanek.com
Skowron Barbara

Skowron Barbara

Przedmiot:
HistoriaJęzyk polskiWychowawca
Zajęcia:
4abc, 6a, 7b, 8a, wychowawca 7b
b.skowron@szkolaniepokalanek.com
Skowrońska Beata

Skowrońska Beata

Przedmiot:
Matematyka
Zajęcia:
4c, 5b, 6 (gr. 3), 8c (gr. 2)
b.skowronska@szkolaniepokalanek.com
Skrzypek Anna

Skrzypek Anna

Przedmiot:
Muzyka
Zajęcia:
1ab, 2ab, 3ab, 6ab
a.skrzypek@szkolaniepokalanek.com
Sołyga Anna

Sołyga Anna

Przedmiot:
MatematykaWychowawca
Zajęcia:
6ab, 7ab, 8abc, wychowawca 8b
a.solyga@szkolaniepokalanek.com
Szambelan Piotr

Szambelan Piotr

Przedmiot:
Platyka
Zajęcia:
1ab, 2abc, 4a
p.szambelan@szkolaniepokalanek.com
Szostakowska Teresa

Szostakowska Teresa

Przedmiot:
Muzyka
Zajęcia:
3ab, 4abc, 5ab
t.szostakowska@szkolaniepokalanek.com
Śledź Agnieszka

Śledź Agnieszka

Przedmiot:
Język niemiecki
Zajęcia:
4b, 6ab, 7ab
a.sledz@szkolaniepokalanek.com
Wojciechowska Joanna

Wojciechowska Joanna

Przedmiot:
MatematykaWychowawca
Zajęcia:
4b, 6b (gr. 2), 7ab (gr. 3), 8b (gr. 2), wychowawca 6b
j.wojciechowska@szkolaniepokalanek.com
Zawadzka Ewa

Zawadzka Ewa

Przedmiot:
Edukacja wczesnoszkolnaWychowawca
Zajęcia:
1b, wychowawca 1b
e.zawadzka@szkolaniepokalanek.com
Ząbkowski Ryszard

Ząbkowski Ryszard

Przedmiot:
Informatyka
Zajęcia:
7b, 8abc
r.zabkowski@szkolaniepokalanek.com
Informacje ze szkoły

Aktualności

Najnowsze informacje z życia szkoły, aktualności, nasze osiągnięcia, dyplomy, wyniki szachowe oraz wpisy z kroniki

Msza Święta w intencji Babć i Dziadków

Msza Święta w intencji Babć i Dziadków

Czytaj więcej
Przedstawienie o bł. M. Marcelinie

Przedstawienie o bł. M. Marcelinie

Galeria zdjęć z przedstawienia o bł. M. Marcelinie
Czytaj więcej
REKRUTACJA - Zebranie z rodzicami

REKRUTACJA - Zebranie z rodzicami

Zebranie z rodzicami na temat przyjęcia dzieci do klasy pierwszej na rok szkolny 2023/24 odbędzie się w sobotę 4 lutego o godz.11.00 w sali widowiskowej.
Czytaj więcej

Skontaktuj się

Preferowany kontakt

Godziny naszej pracy

Sekretariat szkoły czynny od poniedziałku do piątku
w godzinach od 7.30 do 15.30

Telefon stacjoanarny

Telefon komórkowy