Kabacki Turniej Szachowy u Niepokalanek

Mam przyjemność zaprosić Państwa na nasz pierwszy Kabacki Turniej Szachowy u Niepokalanek - imprezę dla młodych i dorosłych pasjonatów szachów z Ursynowa i okolic.

Świętując naszą pasję do gry, 17 września 2022 w sobotę o godzinie 10:00 (startuje runda 1) przeprowadzimy turniej. Impreza odbędzie się w systemie szwajcarskim z 7 rundami tempem 12 minut plus 3 sekundy na zawodnika, które sędziować będzie sędzia Paweł Sujkowski z pomocą klubu szachowego KSSSN Ursynów Warszawa.

Sam turniej powinien zająć do 5 godzin i odbędzie się na Sali Widowiskowej Szkoły Sióstr Niepokalanek, Zaruby 2, na warszawskich Kabatach.

Prosimy o zarejestrowanie siebie i swoich dzieci poprzez LINK REJESTRACYJNY.

Zapraszamy wszystkich miłośników szachów! Bez względu na wynik, jest to świetna okazja do poznania kolegów i koleżanki, których pasją są szachy!

Turniej otrzymał dofinansowanie z Wydziału Sportu i Rekreacji dla Dzielnicy Ursynów.

Na turnieju nie będzie pobierana opłata wpisowa.

Limit uczestników – 50 osób.

Zapraszam,

Tomasz Stankiewicz, koordynator Sekcji Szachowej KSSSN Ursynów Warszawa.