Konkurs PROF-EUROPE 2024

Ogólnopolski Festiwal Francuskiej Poezji, Piosenki i Teatru „PROF-EUROPE 2024”

Z ogromną radością informujemy, że laureatami Ogólnopolskiego Festiwalu Francuskiej Poezji, Piosenki i Teatru „PROF-EUROPE 2024” w kategorii „Poezja” zostali: I m-ce Hanna Zioło z kl. 5a (« La laitière et le pot au lait » Jean de la Fontaine oraz III m-ce w kraju Piotr Zioło z kl. 6a recytując wiersz « Le lièvre et la tortue » Jean de la Fontaine; natomiast w kategorii „Piosenka” wyróżnienie otrzymał Mateusz Radomski z 7b śpiewając piosenkę Céline Dion « Parler à mon père ». Finalistami konkursu są również: Janina Dziomdziora (« Carmen » Stromae) oraz Adam Zalewski (« Si jamais j’oublie » Zaz)

SERDECZNIE GRATULUJEMY WSPANIAŁYCH WYSTEPÓW😊 i życzymy dalszych sukcesów 😊!