Indywidualne Biegi sztafetowe

12 września 2023r. na kampusie SGGW odbyły się indywidualne biegi przełajowe. Po szkolnych eliminacjach reprezentacja dziewcząt i chłopców liczyła 48 zawodników którzy rywalizowali w swojej kategorii wiekowej na 800 i 1000m. Miejsca od I do X dają kwalifikacje na mistrzostwa Warszawy.

Aktualności

Najnowsze informacje z życia szkoły, aktualności, nasze osiągnięcia, dyplomy, wyniki szachowe oraz wpisy z kroniki

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego

Maciej Musz z klasy 6a został laureatem ogólnopolskiego konkursu „Nikt nie ma większej miłości od tej, gdy ktoś życie swoje oddaje…” zorganizowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Archiwa Państwow...

Dziewiętnastego marca grupa teatralna "Marudy" wzięła udział w XXIX Mazowieckim Przeglądzie Teatrów Dzieci i Młodzieży - Maska 24. Spektakl pod tytułem "Pierwszy dzień wiosny" został doceniony przez juroró...

Z radością   informujemy, że Maksymilian Kuś uczeń  kl. 8a  został  finalistą  KuratoryjnegoKonkursu Fizycznego.