Piotr Nowatkiewicz zdobywcą brązowego medalu

Piotr Nowatkiewicz zdobył brązowy medal na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików MA/WM w Broku - kategoria Chłopcy 2012-2013-2014

W dniach 30-09-2022/02-10-2022 odbyły się w Broku Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w szachach klasycznych strefy Mazowieckiej i Warmińsko Mazurskiej.

W turnieju zagrało 40 najlepszych szachistów z roczników 2012-2013-2014.

Nasz klub KSSSN Ursynów Warszawa reprezentował Piotr Nowatkiewicz, który wynikiem 5.5 z 7 pkt. zajął 3. miejsce.

Turniej zalicza się do punktacji w systemie współzawodnictwa sportowego młodzieży i dzieci i tym samym Piotrek zdobył 3 punkty do liceum oraz 2 punkty dla naszego klu

Punktacja klubowa ma swoją wagę w kryteriach przyznawania dotacji z budżetu m.st. Warszawy.

Strona turnieju - Zobacz więcej

Gratuluję i dziękuję Rodzicom za zaangażowanie w rozwój kariery sportowej Piotrka.

Tomasz Stankiewicz

Rodzic, koordynator Szachy SNU