I NAGRODA - Najpiękniejsze Szopki Bożonarodzeniowe 2022

I NAGRODA

naszej szkoły w XXVII konkursie na

"Najpiękniejsze Szopki Bożonarodzeniowe 2022"

Znamy już zwycięzców i wyróżnionych w konkursie „Najpiękniejsze Szopki Bożonarodzeniowe” organizowanym przez Urząd Dzielnicy Ursynów. Uroczysta gala odbyła się 15 stycznia w Domu Sztuki. Z koncertem kolędowym wystąpiła Orkiestra Radości.

W XXVII edycji konkursu wzięło udział 7 szkół i 4 przedszkola z Ursynowa, zgłoszonych zostało 85 szopek. Jury przyznało 9 wyróżnień i 4 nagrody. Jury oceniało poziom artystyczny, oryginalność prac, koncepcję i pomysł, zachowanie odniesień do tradycji polskiej szopki, precyzję wykonania, użycie ciekawych materiałów, aranżację bryły i przestrzeni.

Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły Wiktoria Szambelan z klasy VII B zdobyła I nagrodę. Wyróżnienia otrzymali Krzysztof Łysik IV A i Michał Łysik VI B oraz Magdalena Sieczak VI A, Krzysztof Sieczak III A oraz Franek Sieczak przedszkolak z rodzicami. Wszyscy uczniowie otrzymali nagrody oraz pamiątkowe dyplomy.

Gratulacje dla uczniów za zwycięstwo w konkursie. Jak pisał Paul Klee "Sztuka to zjednoczenie pracy z radością". Wasza piękna praca i wyobraźnia przyniosły rezultaty i jesteśmy pewni, że będziecie kontynuować swoje sukcesy w przyszłości. Brawo!