« Bleu Blanc Rouge 2021 » Ogólnopolski Frankofoński Konkurs Fotograficzny

Z przyjemnością informujemy, że laureatkami VII Ogólnopolskiego Frankofońskiego Konkursu  Fotograficznego « Bleu Blanc Rouge 2021 » kategorii klas 4 – 6 zostały Hanna Rylska z kl. 5a – miejsce I oraz Wiktoria Szambelan z kl. 6b – miejsce III.

Konkurs polegał na wykonaniu zdjęcia, na którym pojawią się trzy charakterystyczne dla Francji kolory: niebieski, biały i czerwony oraz temat tegorocznego wydania konkursu: « Portrait » czyli „Portret”.

Ponadto, oprócz nagrodzonych, Jury postanowiło zauważyć i zakwalifikować na pokonkursową wystawę zdjęcie naszej uczennicy klasy 4b – Basi Lipieckiej.

Serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy również każdemu uczniowi za udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów.