PIKNIK 2024 - Występy

8 czerwca, w sobotę, odbył się w naszej szkole Piknik Kabacki. Tradycyjnie zgromadził on całe rodziny naszych uczniów, a także nauczycieli, siostry, przyjaciół szkoły, absolwentów.


Tematem przewodnim w tym roku była Rodzina Polska na przestrzeni dziejów. Zaczęliśmy od występów tanecznych przygotowanych przez klasy pod okiem pana Kamila, następnie całą szkołą wyruszyliśmy krokiem poloneza na boisko szkolne.  Podczas pikniku można było odwiedzić stoiska przygotowane przez rodziców tematycznie związane z rodziną w różnych regonach Polski. Zapoznaliśmy się z tradycjami w rodzinie kaszubskiej, góralskiej, podkarpackiej i na wileńszczyźnie. Nie zabrakło też dobrego jedzenia: grilla, hot dogów, gofrów i pysznych ciast. Dzieci miały czas na rozgrywki piłkarskie i na zabawę na dmuchańcach.  Na zakończenie odbyły się licytacje i losowanie nagród w loterii.

Piknik Kabacki jest wspaniałą szkolną tradycją, podczas której jest czas na wiele rozmów, zawiązywanie relacji, integrację i tworzenie wspólnoty. Tego dnia dopisała nam zarówno pogoda, jak i dobre humory. Zaangażowanie wszystkich organizujących to wydarzenie sprawiło, że mogliśmy spędzić bardzo miło i wartościowo tę czerwcową sobotę.

Informacje ze szkoły

Aktualności

Najnowsze informacje z życia szkoły, aktualności, nasze osiągnięcia, dyplomy, wyniki szachowe oraz wpisy z kroniki

Obiór zaświadczeń - egzamin ósmoklasisty

Obiór zaświadczeń - egzamin ósmoklasisty

Szanowni Państwo, Zapraszamy po odbiór zaświadczeń z egzaminu ósmoklasisty w dniach 4-5 lipca (czwartek/piątek) br. w godzinach 9.00-15.00 do sekretariatu szkoły. Wyniki egzaminu będą dostępne w Zintegrowa...
Czytaj więcej
Sekretariat - Okres wakacyjny - godziny

Sekretariat - Okres wakacyjny - godziny

W okresie wakacyjnym sekretariat działa do 5 lipca i od 26 do 31 sierpnia w godzinach 9-15
Czytaj więcej
Zakończenie roku szkolnego 2024

Zakończenie roku szkolnego 2024

21 czerwca nastał oczekiwany przez wielu uczniów dzień. Zakończenie roku szkolnego. Klasy 1-7 zgromadziły się o godzinie 9:00 w kaplicy, aby wspólnie na Eucharystii podziękować Bogu za rok szkolny. Zgromad...
Czytaj więcej

Skontaktuj się

Preferowany kontakt

Godziny naszej pracy

Sekretariat szkoły czynny od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8.00 do 16.00

Telefon stacjoanarny

Telefon komórkowy