Bal Jesienny klasy 4-6

23 listopada na naszych szkolnych korytarzach mogliśmy podziwiać jesienne kolory. To efekt przygotowań uczniów do balu jesiennego. Koordynatorzy i samorząd szkolny zorganizowali akcję pt. „Bal w jesiennej kolorystyce”. Każda klasa losowała jeden kolor i w takich barwach uczniowie mieli przygotować swoje stroje. Dodatkowo wzbogacali je o elementy pasujące do prezentowanego tańca. Wszystko wyszło perfekcyjnie. Mogliśmy podziwiać zmienną, jesienną pogodę, bo klasa 4a prezentowała taniec deszczowy, nie zabrakło burzy i odcieni czerni w występie klasy 4b. Klasa 5a przeniosła nas do czasów lat dwudziestych z dominującym kolorem żółtym. Początek jesieni to jeszcze słoneczne dni, więc klasa 5b zatańczyła lambadę w pięknym czerwonym kolorze z elementami iście wakacyjnymi.


Swoje niebiesko-bordowe kreacje pięknie zaprezentowała klasa 5c. Oczywiście w jesieni na drzewach dostrzegamy różnokolorowe liście, dlatego klasa 6b udekorowała swoje stroje kolorowymi liśćmi z dominującą zieloną barwą. Występ klasy 6a był „z pazurkiem”, bo ich taniec i stroje prezentowały panterkowe szaleństwo.


Po wszyskich występach był czas na wspólną zabawę. Nasi uczniowie tańczyli w rytm płynącej muzyki. To był dla nich atrakcyjny dzień.

Dziękujemy pani Joannie Dziedzianowicz i panu Kamilowi Rzący za przygotowanie pięknych układów tanecznych.

Informacje ze szkoły

Aktualności

Najnowsze informacje z życia szkoły, aktualności, nasze osiągnięcia, dyplomy, wyniki szachowe oraz wpisy z kroniki

Wycieczka klasy 8b Szlakiem bohaterów Kamieni na szaniec

Wycieczka klasy 8b Szlakiem bohaterów Kamieni na szaniec

9 lutego – chłodny, zimowy poranek. Klasa 8b wyjeżdża na trasę wycieczkową - niezwykła podróż ma pomóc odnaleźć w Warszawie miejsca związane z bohaterami lektury Aleksandra Kamińskiego „Kamienie na szaniec...
Czytaj więcej
Kl. 4a w MUZEUM NARODOWYM

Kl. 4a w MUZEUM NARODOWYM

7 lutego 2024 roku - uczniowie klasy 4a wybrali się do Muzeum Narodowego na Aleje Jerozolimskie 3. W wycieczce brało udział 21 dzieci, wychowawczyni P. Beata oraz Mama jednego z uczniów. Do muzeum pojechal...
Czytaj więcej
1,5 podatku na rzecz naszej szkoły

1,5 podatku na rzecz naszej szkoły

Drodzy Rodzice i Przyjaciele. Zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie 1,5% podatku na rzecz naszej szkoły
Czytaj więcej

Skontaktuj się

Preferowany kontakt

Godziny naszej pracy

Sekretariat szkoły czynny od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8.00 do 16.00

Telefon stacjoanarny

Telefon komórkowy