Wizyta św. Mikołaja

Wizyta świętego Mikołaja to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Atmosfera w naszej szkole tego dnia była wyjątkowa. Na szkolnych korytarzach mogliśmy dostrzec wiele kolorów, gdyż nasi uczniowie w świątecznych strojach przemykali do swoich sal. Każdy z niecierpliwością oczekiwał przybycia najważniejszego gościa - św. Mikołaja.


Świętowanie rozpoczęliśmy od wspólnego obejrzenia przedstawienia w wykonaniu uczniów klasy 3a. Nasi mali aktorzy przybliżyli nam życie bp Mikołaja. Nauczyliśmy się tego, że dawanie jest przyjemne i możemy czerpać z tego ogrom radości. Po przedstawieniu uczniowie klas 1-4 z niecierpliwością oczekiwali na przybycie wyjątkowego gościa. Radości nie było końca, gdy usłyszeliśmy dźwięk dzwonków. To znak, że święty Mikołaj już jest pośród nas. Nasi uczniowie zanim dostali prezenty, musieli wykazać się znajomością kolęd, modlitw, pastorałek. Na zakończenie nie zabrakło pamiątkowego zdjęcia z naszym gościem.


Mikołaj życzył dzieciom wiele radości i dużo dobrych ocen. Jeżeli będą grzeczni - to za rok znowu pojawi się w naszej szkole. Do zobaczenia.

Informacje ze szkoły

Aktualności

Najnowsze informacje z życia szkoły, aktualności, nasze osiągnięcia, dyplomy, wyniki szachowe oraz wpisy z kroniki

MISTERIUM O EUCHARYSTII – w wykonaniu uczniów kl. 6a, 6b

MISTERIUM O EUCHARYSTII – w wykonaniu uczniów kl. 6a, 6b

W sobotę ( 1 kwietnia ) o godz. 11.00 zostanie wystawione MISTERIUM O EUCHARYSTII – w wykonaniu uczniów kl. 6a, 6b
Czytaj więcej
NIEDZIELA PALMOWA - MSZA ŚWIĘTA WSPÓLNOTY SZKOLNEJ o godz. 18.00

NIEDZIELA PALMOWA - MSZA ŚWIĘTA WSPÓLNOTY SZKOLNEJ o godz. 18.00

NARODOWY MARSZ PAPIESKI rozpocznie się o godz.11.00, dlatego u nas jest zmiana godziny Eucharystii. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym marszu, aby uczcićśw. Jana Pawła II
Czytaj więcej
SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE WTORKOWE

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE WTORKOWE

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE WTORKOWE od godz. 16.30 – 17.30 jest możliwość konsultacje z nauczycielamiProsimy wcześniej umówić się z nauczycielami przez dziennik
Czytaj więcej

Skontaktuj się

Preferowany kontakt

Godziny naszej pracy

Sekretariat szkoły czynny od poniedziałku do piątku
w godzinach od 7.30 do 15.30

Telefon stacjoanarny

Telefon komórkowy