LET’S SING CHRISTMAS CAROLS

Tradycyjnie, jak co roku w grudniu, odbył się w naszej szkole Konkurs Kolęd i Piosenek Świątecznych w języku angielskim.

13 grudnia wystąpili uczniowie z klas 1-3 natomiast 14 grudnia z klas 4-8.

Wydarzenie cieszyło się zainteresowaniem wielu uczniów, począwszy od klas pierwszych, aż po klasy ósme. Uczestnicy zaprezentowali różnorodne wykonania tradycyjnych oraz mniej znanych kolęd w różnych aranżacjach. Program był bardzo ciekawy, a zarazem ambitny. Nawet najmłodsi uczniowie zaśpiewali trudne językowo do nauczenia utwory i poradzili sobie z tym doskonale. Wszyscy uczestnicy byli bardzo dobrze przygotowani i niejednokrotnie pozytywnie zaskakiwali jury swoimi występami.

To był naprawdę prawdziwy świąteczny pokaz talentów.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!