Koncert Życzeń dla Mamy i Taty

W dniach 30-31 maja nasza szkoła wypełniła się radością, miłością i wdzięcznością, a to za sprawą wyjątkowego wydarzenia jakim był "Koncert życzeń dla Mamy i Taty".


We wtorek swoich rodziców na występy zaprosili uczniowie klas 1-4, a dzień później klasy starsze. To były dwa niezwykłe popołudnia!


Wszystkie klasy, pełne entuzjazmu i przygotowane do ostatniego szczegółu, wystąpiły kolejno, prezentując swoje umiejętności. Niezliczone piosenki, wiersze i tańce wypełniły salę widowiskową, a każde wykonanie było wyjątkowe. Uczniowie włożyli mnóstwo wysiłku i zaangażowania w przygotowanie swoich pokazów, ale nie było to trudne zadanie, gdyż występowali przed najlepszą widownią - swoimi Rodzicami.


Występy uczniów były artystyczną formą podziękowania dla Rodziców za wszystko co od nich otrzymują, a jednocześnie zawierały najlepsze życzenia. Koncert był bardzo wzruszający, przygotowane piosenki i wiersze pomagały oddać miłość, którą czasem jest tak trudno wyrazić słowami.

Informacje ze szkoły

Aktualności

Najnowsze informacje z życia szkoły, aktualności, nasze osiągnięcia, dyplomy, wyniki szachowe oraz wpisy z kroniki

Obiór zaświadczeń - egzamin ósmoklasisty

Obiór zaświadczeń - egzamin ósmoklasisty

Szanowni Państwo, Zapraszamy po odbiór zaświadczeń z egzaminu ósmoklasisty w dniach 4-5 lipca (czwartek/piątek) br. w godzinach 9.00-15.00 do sekretariatu szkoły. Wyniki egzaminu będą dostępne w Zintegrowa...
Czytaj więcej
Sekretariat - Okres wakacyjny - godziny

Sekretariat - Okres wakacyjny - godziny

W okresie wakacyjnym sekretariat działa do 5 lipca i od 26 do 31 sierpnia w godzinach 9-15
Czytaj więcej
Zakończenie roku szkolnego 2024

Zakończenie roku szkolnego 2024

21 czerwca nastał oczekiwany przez wielu uczniów dzień. Zakończenie roku szkolnego. Klasy 1-7 zgromadziły się o godzinie 9:00 w kaplicy, aby wspólnie na Eucharystii podziękować Bogu za rok szkolny. Zgromad...
Czytaj więcej

Skontaktuj się

Preferowany kontakt

Godziny naszej pracy

Sekretariat szkoły czynny od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8.00 do 16.00

Telefon stacjoanarny

Telefon komórkowy