Witaj szkoło! Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Już od samego rana, w środę pierwszego września, w stronę naszej szkoły zaczęli zmierzać uczniowie i nauczyciele. Wszyscy w strojach galowych, dla podkreślenia tak ważnego wydarzenia, jakim jest rozpoczęcie roku szkolnego.


Tradycyjnie spotkaliśmy się w kaplicy na wspólnej Mszy Świętej, podczas której modliliśmy się za uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły o dobry i owocny rok dla nas wszystkich.

Po Eucharystii wszyscy uczniowie udali się do swoich sal, aby wspólnie z wychowawcą oficjalnie rozpocząć kolejny etap swojej edukacji. Dla niektórych będzie to pierwszy rok w szkole, nowi koledzy, szkolne ławki… na innych czeka trzecia klasa i przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej, a na najstarszych – egzamin ósmoklasisty i pożegnanie podstawówki.


Każdy z nas ma swoje wyjątkowe miejsce w szkole, plany do zrealizowania i postanowienia do wypełnienia. Rozpocznijmy zatem ten rok z uśmiechem i nadzieją na nowe przygody, spotkania z przyjaciółmi, ciekawe lekcje i mnóstwo dobrych chwil.

Informacje ze szkoły

Aktualności

Najnowsze informacje z życia szkoły, aktualności, nasze osiągnięcia, dyplomy, wyniki szachowe oraz wpisy z kroniki

Msza Święta w intencji Babć i Dziadków

Msza Święta w intencji Babć i Dziadków

Czytaj więcej
Przedstawienie o bł. M. Marcelinie

Przedstawienie o bł. M. Marcelinie

Galeria zdjęć z przedstawienia o bł. M. Marcelinie
Czytaj więcej
REKRUTACJA - Zebranie z rodzicami

REKRUTACJA - Zebranie z rodzicami

Zebranie z rodzicami na temat przyjęcia dzieci do klasy pierwszej na rok szkolny 2023/24 odbędzie się w sobotę 4 lutego o godz.11.00 w sali widowiskowej.
Czytaj więcej

Skontaktuj się

Preferowany kontakt

Godziny naszej pracy

Sekretariat szkoły czynny od poniedziałku do piątku
w godzinach od 7.30 do 15.30

Telefon stacjoanarny

Telefon komórkowy