Tworzenie Wspólnoty

Dziś korytarz wyglądał, jak wielkie mrowisko. To nie przypadek, tylko spotkanie dzielnych uczestników Grupy P. Witamy w naszym gronie nowych uczestników: Halinkę, Olę i Melanię. Spotkanie rozpoczęliśmy od wspólnej modlitwy dziesiątką różańca, prosząc Boga Ojca za wstawiennictwem Matki Bożej o pomoc w owocnym przeżyciu czasu Wielkiego Postu dla nas i naszych Rodzin.

Odcinek „Księgi Ksiąg” o męce Pana Jezusa ma nam pomóc w lepszym przeżywaniu czasu Wielkiego Postu. Już wiemy, że we wspólnocie łatwiej się przeżywa różne trudności.

Podejmujemy dziś wysiłek tworzenia wspólnoty przez wspólną zabawę – planszówki, karty do gry. Uczymy się myśleć o innych, ustępować…

Nasze najstarsze koleżanki dziś szykują dla nas coś do pochrupania. Naleśniki to super pomysł, aby zaspokoić popołudniowy głodek.