Spotkanie z Archaniołami

Po rozpoczęciu spotkania wspólną modlitwą padł komunikat – wyruszamy na poszukiwanie Archaniołów. Cała społeczność została podzielona na trzy grupy, w której zostali wybrani przewódcy. Każda grupa ustawiła się przed kaplicą do wylosowania koperty z zagadką – podpowiedzią, gdzie należy szukać Archanioła. Padła komenda START. Grupy po krótkiej naradzie ruszyły w teren. Nie lada zadanie, znaleźć kryjówkę z kolejną kopertką.

Po dłuższej chwili poszukiwań wszystkie grupy stawiły się w wyznaczonym miejscu zbiórki, aby wysłuchać kolejnego zadania. Wracamy na teren szkoły. Każda grupa otrzymała materiały, aby innym móc zaprezentować znalezionego Archanioła: należy przedstawić znaczenie imienia oraz wpisać w 7 punktach informacje o Nim oraz w jakich sytuacjach możemy zwracać się do niego o pomoc.