MANUFAKTURA PIERNIKÓW

I ty możesz być artystą… Dziś pracujemy na rzecz misji, dekorując pierniczki dla Sióstr od Aniołów. Stoły zapełniły kolorowe posypki, różnorodne elementy dekoracyjne (oczywiście jadalne). Najstarsze dziewczynki miały nie lada zadanie – najpierw przygotowały lukier, a potem dla wszystkich dekoratorów piekły gofry. Zapach gofrów roznosił się po całej szkole.

Były pyszne .Komunikat padł krótki, dziś pracujemy dla dzieci z Ukrainy, pierniczków, posypek i lukru nie podjadamy. Pokusa była tak wielka, że nie wszystkim się udało oprzeć, tu i ówdzie zostali „przyłapani” podjadacze. Pierniczki, po wyschnięciu, zostały zapakowane w torebki i przekazane Siostrom. Cieszymy się, że możemy sprawiać, aby na buziach dzieci z Ukrainy mógł pojawić się uśmiech.